Dětské kostýmy

Blíží se období maškarních plesů, karnevalů a masopustu? Dětský karnevalový kostým promění jako mávnutím kouzelného proutku Vaše dítko v postavy z jeho oblíbených pohádek a seriálů. Nebo co pohádkové a filmové bytosti?

Splňte mu jeho sen, ať si vymyslí originální dětský karnevalový kostým dle svých představ, který mu dle přání ušijeme! A nebo si vyberte přímo z naší nabídky a rázem budete mít doma roztomilé zvířátko, nebojácného bojovníka nebo romantickou princeznu z pohádkového světa.

Karnevalové kostýmy pro děti a všechny jejich hrdiny!

Na věku nezáleží, všechny karnevalové kostýmy Vám i vašim dětem ušijeme v potřebné velikosti. V naší nabídce jsou karnevalové kostýmy pro nejmenší, ale i karnevalové kostýmy pro dospělé. Překvapte okolí a pojďte na karneval celá rodina.

Podívejte se i po vhodném doplňku, možná vybraný karnevalový kostým pro děti ještě postrádá korunu, pistoli nebo klobouk.

Dětské karnevalové kostýmy

Podkategorie

 • Karnevalové kostýmy...

  Dětské karnevalové kostýmy zvířátek. Není větší roztomilosti než chlapeček či holčička oděni do karnevalového kostýmu malého, chlupatého zvířátka. 

  Zvířecí karnevalové kostýmy

  Ať hledáte vhodný kostým na karneval, divadelní představení či prostě jen domácí hry, karnevalový kostým - kombinéza kočka, slontygr či bobr Vám jistě přijdou vhod. V nabídce naleznete kostýmy i dalších zvířátek z lesů, vod či strání. Pro rychlou proměnu v oblíbené zvířátko máme karnevalové kostýmy v podobě pelerín, a to třeba v podobě dráčkažirafy nebo berušky.

  Zvířecí kostýmy jsou velice pohodlné a skvěle je doladíte malovátky z našich doplňků...

 • Princezny, princové, víly

  Dětské karnevalové kostýmy princezny, princové, víly. Co by to bylo za maškarní ples, kterého by se nezúčastnila královská rodina?

  Princeznovské karnevalové kostýmy

  U malých slečen jsou karnevalové kostýmy princezenvíl jistě ty nejoblíbenější! Proto u nás máte hned několik provedení krásných, bohatě zdobených a vyšívaných šatů. Vybírat můžete z kostýmů princezna Růženka, princezna růžová luxusprincezna Barunka nebo třeba baronka či Ledová královna... Výběr je opravdu velký! A pro chlapce nechybí karnevalový kostým spravedlivého krále a chrabrého prince.

  Pro princezny máme i korunku či blond paruku, které najdete v našich doplňcích

 • Piráti, pirátky

  Dětské karnevalové kostýmy piráti a pirátky. Pozor, opusitli své lodě i ukořistěné poklady, aby přijali pozvání a zúčastnili se letošního karnevalu... tak jak každý rok...

  Pirátské karnevalové kostýmy

  Piráti jsou prostě věční... Snad každý malý uličník alespoň jednou přišel s tím, že "letos chce jít za piráta"... Žádné obavy, my dobře víme, že karnevalové kostýmy piráta či pirátky patří již k tradičním maskám, proto jich máme na výběr velké množství, a to včetně speciálního karnevalového kostýmu pirát z Karibiku nebo pirátka luxus.

  Přidejte malému pirátovi klapku přes okošátek nebo pirátský klobouk a může vyplout...

 • Čarodějnice, čarodějové

  Dětské karnevalové kostýmy čarodějnice, čarodějové. Každoroční slet čarodějnic, Halloweenský večírek nebo strašidelný maškarní ples? I vaše ratolesti se chtějí jít bavit v kostýmech čarodějných bytostí...

  Čarodějné karnevalové kostýmy

  Čarodějnice v porádní vaší dcerky sklidí zaručený úspěch i ocenění. Nemusí být jen ošklivou a zlou, v naší parádní masce může konat dobro a rozdávat úsměvy. Máte v rodině i budoucího kouzelníka? Pak karnevalový kostým kouzelník obsahující plášť a čepici je jako stvořený pro něj!

  Naše působivé karnevalové kostýmy užijete pro všemožné příležitosti, proto je nezapomeňte doplnit doplňky v podobě čarodějnického nosu či kouzelnických brýlí...

 • Filmové a pohádkové...

  Dětské karnevalové kostýmy - filmové a pohádkové bytosti. Každý, velký nebo malý má svou oblíbenou postavu či hrdinu z pohádky, filmu či seriálu... Ale napadlo Vás, proč jej musí vaše ratolest jen sledovat, když může být přesně jako on? Naše karnevalové kostýmu mu k tomu napomohou...

  Filmové a pohádkové dětské karnevalové kostýmy

  Je jedno, zda je váš klučina zastáncem pohádkových bytostí či superhrdinů. U nás si vyberete, neboť v nabídce máme jak karnevalové kostýmy loupežníků, tak i myslivce, ale také karnevalový kostým BatmanaSpidermana či Supermana... 

  Pro malé slečny přijde jistě vhod karnevalový kostým KarkulkySněhurky či rozverné Pippy. Který kostým vyhrál u Vás? 

  Obohaťte kterýkoliv dětský maškarní kostým správným doplňkem a hurááá na karneval.

 • Rytíři, mušketýři

  Dětské karnevalové kostýmy - rytíři a mušketýři. Každý kluk v sobě nosí chrabré srdce a bojovného ducha... Nechte jej proto vyřádit na karnevalu, besídce či při divadelním představení v jednom z našich kostýmů!

  Rytířské dětské karnevalové kostýmy

  I když Váš synek nemá šlechtický titul, udatným bojovníkem může být během pár minut. Kupte mu karnevalový kostým rytířrytíř modrýmušketýr či mušketýr bordeaux. Naše masky jsou věrnými kopiemi skutečných obleků. 

  Ke kostýmům přidejte ještě mušketýrský kord z našich doplňků a vzhůru do boje.

 • Indiáni, kovbojové

  Dětské karnevalové kostýmy - indiáni a kovbojové. Proč Váš klučina se svým kamarádem letos nevyrazí na karneval za slavného Vinnetoua a Old Shatterhanda? Ti dva se přeče nebáli vůbec ničeho... Že nemají kostýmy? Žádný problém...

  Dětské indiánské karnevalové kostýmy

  Motivy rudých bojovníků hrají prim na každém dětském večírku či masopustu, proto nechybí ani u nás. Vyberte si pro svého synka karnevalový kostým indiánapač nebo třeba kovboj. Jistě v nich sklidí ohromný úspěch. 

  Nazapomněli jsme ani na malé slečny, stačí, aby si vybraly, zda budou za Ribannu nebo Nšo-či a karnevalový kostým indiánka nebo apačka mají na dosah.

  V sekci doplňky naleznete vhodné paruky pro malé válečníky a válečnice. 

 • Profesní kostýmy,...

  Dětské karnevalové kostýmy - profesní kostýmy a povolání. Čím budu, až vyrostu? Pomožte Vašim nejmenším v jejich nelehkém rozhodování a pořiďte jim kostýmy profesních povolání - oni sami již zjistí, zda je to pravé ořechové právě pro ně. 

  Policejní, hasičské, doktorské karnevalové kostýmy

  Uniformy prostě letí. Jsou nejen skvělou maskou na karneval či maškarní ples, ale také na divadlo nebo dětské domácí hry. Proto karnevalový kostým hasiče, policisty, doktorasestřičky či kuchaře by neměl za žádnou cenu chybět v dětském šatníku. 

  Inspirace pro doladění kostýmů naleznete také v našich doplňcích

 • Skřítci, trpaslíci

  Dětské karnevalové kostýmy - skřítci a trpaslíci. Máte doma malého neposedu, který je chvilku tady a chvilku támhle? Nepostojí, neposedí a rozdává úsměvy na všechny strany? Potom jste ve správné sekci! 

  Skřítkovské a trpasličí maškarní kostýmy

  Karnevalový kostým malého roztomilého skřítka nebo trpaslíka každého pobaví a rozněžní. V propracovaných a barevných kostýmech si holčička či chlapeček užijí spoustu legrace. Je Vás doma více, tak co takhle jít na letošní karneval nebo maškarní ples za trpaslíky celá rodina? Kostýmy Vám rádi ušijeme.

  Navštivte i naši sekci doplňky...

    

 • Mořské panny, vodník

  Dětské karnevalové kostýmy - mořské panny, vodník. Proč nevyměnit kostým pozemské princezny za ten z podmořského světa? Jistě každá holčička by se ráda stala malou mořskou vílou, která si bezstarostně plave ve vlnách oceánu. 

  Dětský maškarní kostým mořské panny

  Krásné lesklé šaty imující šupiny, rybí ocas a barevná čelenka, to je karnevalový kostým mořská panna, ve kterém bude každá slečna či holčička nepřehlédnutelná. Ať už královna všech moří nebo tradiční český vodník, zastoupení vodních tvorů musí být na každém maškarním plese! 

  Skvělým doplňkem ke kostýmu mořské panny je naše paruka.

 • Halloween

  Dětské karnevalové kostýmy Halloween. Strašidelné a halloweenské večírky jsou u dětí stále více populární. Někteří chtějí své spolužáky a kamarády šokovat, jiní být zase za roztomilé strašidýlko... Jak to je u vás? 

  Dětské halloweenské karnevalové kostýmy

  Parádní masky jako stvořené pro magické a záhrobní bytosti... Pro extra strašidelný zjev doporučujeme karnevalový kostým zombiemumie nebo smrtka. Sázíte-li na jistotu, potom Vás jistě zaujme karnevalový kostým čarodějnice nebo ducha

  A co strašidelný make-up? S karnevalovými malovátky jej vykouzlíte raz dva.  

 • Z celého světa

  Dětské karnevalové kostýmy z celého světa. Jakkoliv zaměřená dětská oslava, večírek či divadelní představení, u nás máme k dostání maškarní kostýmy z různých konců světa...

  Světové dětské maškarní kostýmy 

  Nebuďte výběrem pro své děti omezeni hranicemi našeho státu, buďte světoví! Jeden rok můžete vyvětrat karnevalový kostým ruského chlapce, druhý rok toreádora a třetí třeba vikinga. Nebo proč by vaše holčička nemohla jít na karneval v karnevalovém kostýmu arabské tanečnice? Při výběru masek se přece meze nekladou! 

  K dokonalosti kostýmů je třeba vybrat ještě doplňky...

 • Ostatní a speciální

  Dětské karnevalové kostýmy - ostatní a speciální. Takové kostýmy se jen tak nevidí, natož abyste je běžně potkaly na karnevalu, maškarním plese nebo při masopustu. I Vaše dítě si přece zaslouží být originální...

  Speciální dětské maškarní kostýmy

  Co takhle se netypicky zúčastnit typické akce? To je ono! Karnevalový kostým doba kamenná-děvčehippie chlapecsněhulák nebo kostým jahoda, to je přesně to, o čem mluvíme...

  Karnevalové kostýmy pro Tři krále

  Nabízíme kvalitně zpracované tradiční kostýmy KašparaMelichara a Baltazara

  Stejně jako nabídka kostýmů, tak i na nabídka doplňků je u nás opravdu rozmanitá, proto vybírejte... 

Počet produktů: 237

Zobrazení 1-12 z 237 položek

Aktivní filtry