Dospělé kostýmy

Vraťte se alespoň na pár hodin do dětství, pobavte sebe a své přátele - karnevalové kostýmy pro dospělé jsou k tomu jako stvořené. Buďte za hvězdy nejen na plesech, ale také večírcích, narozeninových oslavách, masopustu a dalších slavnostech.

Využijte možnosti a zakupte si karnevalový kostým pro dospělé a hoďte všechny starosti každodenního života za hlavu. Zaručujeme Vám dokonalou změnu identity - dnes neohrožený Viking, zítra nevinné miminko a příští rok třeba sexy jeptiška.

Kvalitní karnevalové kostýmy pro dospělé ve všech velikostech

Všechny naše kostýmy jsou kvalitně zpracovány, proto je můžete užít i na divadelní představení nebo profesionální účely, stejně tak i pro Pohádkový les!
U nás máme kostýmy ušité v mnoha velikostech, takže při výběru jste omezeni pouze svojí odvahou.
Buďte dokonalí a kombinujte dospělé karnevalové kostýmy s nepřeberným množstvím doplňků. Nezapomeňte na paruku, škrabošku či čepici, na každém detailu záleží!

A co vaše děti? Ty už mají dětské karnevalové kostýmy?

Karnevalové kostýmy pro dospělé

Podkategorie

 • Princezny, princové,...

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - princezny, princové, králové, baronky, víly. Že královské a princeznovské kostýmy jsou jen pro děti? Kdepak!

  Karnevalové kostýmy jejich královským výsostí

  Takový karnevalový kostým krále svoji propracovaností vzbudí dojem, že si právě odskočil z pohádkového světa na karneval, maškarní ples či divadelní představení. Nezapomněli jsme ani na dámy, ty v kostýmu Popelky či rokokové dámy budou působit žensky a smyslně...

  Ke královským kostýmům máme i spoustu doplňků - protože jaký by to byl král bez žezla či koruny

 • Filmové a pohádkové...

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - filmové a pohádkové bytosti. Pohádky milují jak děti, tak dospělí. Proto v naší nabídce najdete velký výběr karnevalových kostýmů s pohádkovou či filmovou tématikou. 

  Pohádkové karnevalové kostýmy 

  Ať už u televizních obrazovek sledujete klasické pohádky s loupežníky či vodníky nebo jste si oblíbili galskou dvojici AsterixeObelixe či dokonce mimozemské civilizace, vždy Vám vyjdeme vstříc. Vyberte si karnevalový kostým s podobiznou svého oblíbence a rej masek může začít.

  Pro naprostou dokonalost doporučujeme kostýmy obohatit vhodnými doplňky.

 • Profesní kostýmy,...

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - profese a povolání. Nesplnil se Vám dětský sen stát se hasičem či zpěvákem? Nic není ztracené. Karneval, maškarní ples či mejdan v kostýmech jsou vhodným místem, kde si svůj sen můžete alespoň na pár hodin splnit.

  Profesní karnevalové kostýmy

  Civilní oblečení odhoďte do skříně, nyní přichází na řadu vaše druhé já! Karnevalový kostým námořníka či fotbalisty, stejně jako kapitána námořní lodi Vám vedle vnitřního uspokojení zajistí i dostatek pozornosti okolí. A pokud jdete v páru, máme i námořnici nebo fotbalistku

  Přejeme Vám příjemnou zábavu v našich karnevalových kostýmech s vhodnými doplňky!

 • Rytíři, mušketýři,...

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - rytíři, mušketýři, pasáčci. Komu žádná žena neodolá? Pořádnému chlapovi, který si ochrání... dnes sice už ne před draky či čaroději, ale najdou se jistě i další nebezpečí!  

  Rytířské karnevalové kostýmy

  Neváhejte a ukažte své statečné srdce. Oblečte si karnevalový kostým neohroženého rytíře či spravedlivého korzára a vyražte na karnevalový ples chránit místní dámy. 

  A nezapomeňte, správný rytíř musí mít pevnou ruku a ostrý kord

 • Čarodějnice, čarodějové

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - čarodějnice, čarodějové. Halloweenská party či tématický večírek pro všechny příšery či posmrtné a magické bytosti, to je místo, kde se dámy v karnevalovém kostýmu čarodějnice a pánové v kostýmu kouzelníka budou cítit jako ryby ve vodě. 

  Karnevalový kostým čarodějnice

  Nemusíte být jen ošklivá a šeredná, v našich karnevalových kostýmech můžete být i za krásnou a šik čarodějnici, která se Dne pálení čarodějnic bát rozhodně nemustí! 

  Doplňte kostým parukou či čarodějnickým nosem, nasedněte na koště, neboť váš slet právě začíná...

 • Náboženské postavy

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - náboženské postavy. Opusťte zdi kláštera, odložte modlidby a vyrazte do lepší společnosti. Karnevalové kostýmy náboženských postav se stále řadí mezi velmi oblíbené, a to zejména kvůli jejich tajemnosti...

  Karnevalový kostým s náboženskou tématikou

  Není na škodu občas vypadat nevinně a zbožně, co říkáte? V karnevalovém kostýmu jeptišky nebo mnicha můžete vypadat slušně, avšak nezkazit žádnou zábavu. Pojďte se pořádně bavit na maškarní ples nebo tématický večírek v kostýmech, které upoutají pozornost a vzbudí respekt. 

  A co vhodný doplněk, máte?

 • Piráti, pirátky

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - piráti a pirátky. Na žádném karnevalu či průvodu nesmí chybět pořádný pirát či pirátka, kteří touží ukořistit truhlici zlata, stejně jako obdivné pohledy. 

  Pirátské karnevalové kostýmy

  Pirátské slovo, že s karnevalovým kostýmem pirát  nešlápnete vedle, neboť stále patří k těm velmi oblíbeným. K dokonalosti Vám bude chybět jen klapka na oko a pirátský šátek.

  Ani dámy nemusejí být pozadu! V karnevalovém kostýmu pirátky působí drsně i svůdně, a to jak na karnevale, tématickém večírku či v podpalubí.

 • Indiáni, kovbojové

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - indiáni a kovbojové. Divoký západ plný bledých tváří či rudochů... Na jakou stranu se přikloníte vy? 

  Indiánské karnevalové kostýmy

  Karnevalový kostým indián se skvěle hodí na firemní večírek či tématickou párty. Bez obav si můžete vykouřit dýmku míru a přitom poplést hlavu své Apačce či jiné přítomné dámě, neboť pro drsné chlapy, mezi které správný Apač patří, mají ženy slabost. Nebo takový karnevalový kostým kovboj s koltem nízko u pasu? Rozhodnutí je jen na Vás...

  A víte, že hry na indiány mají své příznivce i v řadách něžného pohlaví? Která žena by nechtěla obléknout karnevalový kostým indiánka či sexy kovbojka

  K indiánským či kovbojským kostýmům máme také plno doplňků, vyberte si třeba paruku či western klobouk...

 • Hippie

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - hippie plné barev, květin vás ihned hodí do pohody a bezstarostného dovádění. Pusťte z hlavy všechny své starosti a během karnevalového večera nebo oslavy si užívejte tak, jak v 60. letech.

  Hippiesácké karnevalové kostýmy

  Jak lépe šířit dobrou náladu a smích, než v karnevalovém kostýmu hippie? Toužíte-li po pozornosti, díky kombinaci barev a odvážných vzorů na našich karnevalových kostýmech hippie budete nepřehlédnutelní... Ať budete hippie hoch a nebo hippie žena, na párty či firemním večírku Vám bude vždycky prima...

  A co nesmí žádnému hippiesáckému kostýmu chybět? Přeci vhodný doplněk v podobě pořádné paruky či neonových brýlí...

 • Zvířata

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - zvířata byly, jsou a vždy budou v kurzu, a to díky svému univerzálnímu použití... Ať se chystáte vyrazit na karneval, divadelní představení, ostatky či večírek, s karnevalovým kostýmem zvířete nešlápnete vedle...

  Zvířecí karnevalové kostýmy

  Je jen na vás, jak chcete zaujmout... Karnevalovým kostýmem beruška vzbudíte roztomilost, do detailu propracovaným karnevalovým kostýmem šneka zase obdiv a paniku můžete vyvolat, přijdete-li oděni do karnevalového kostýmu řádící opice. Pro který se rozhodnete vy? 

  A víte, že i kostýmy zvířátek můžete dozdobit různými doplňky?

 • Klauni

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - klauni. Klasika, která bavila lidi již před sto lety a nikdy se neomrzí! Kdo nemá doma kostým klauna, jako by nebyl... 

  Klaunské karnevalové kostýmy

  Přidejte se mezi klauny a šašky, kteří baví své okolí vtipnými kousky, tancem či žonglováním... Dospělí Vás budou obdivovat, děti milovat. V karnevalovém kostýmu klauna či šaška si můžete dovolit skoro všechno. A pozor, máme zde karnevalový kostým i pro rozkošné a sexy klauní dámy... 

  Pokud chcete být k nepoznání, kupte si paruku či efektní klobouček z naší nabídky.

 • Z celého světa

  Karnevalové kostýmy pro dospělé z celého světa. A svět Vám leží u nohou... Ať vyrážíte na čínskou, havajskou, mexickou či cikánskou párty, nemějte obavy, u nás inspiraci i vhodný kostým najdete!

  Dospělé karnevalové kostýmy pro každou příležitost

  Autentické karnevalové kostýmy nenechají nikoho na pochybách, že zrovna vy nejste Číňan, MexičanŘíman či divoký Toreádor. Překvapte své přátele a ukažte se jim v kostýmech, které přesně vystihují danou zemi a národnost. Neváhejte a využijte možnosti jít na mezinárodní párty jako pár. V naší nabídce najdete také karnevalové kostýmy Bavoranka, vášnivá Španělka nebo Japonka a mnoho dalších...

  Chcete-li být dokonalí, přidejte ke kostýmům další doplňky.

 • Halloween

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - Halloween. Živá párty neživých bytostí? V tomto případě platí, čím strašidelnější a hororovější kostým, tím lépe...

  Halloweenské karnevalové kostýmy

  Připravte se na letošní halloweenskou párty či pálení čarodějnic ve velkém stylu. Karnevalový kostým zombie, Drákuly či čarodějnice již při pohledu nahání husí kůži, a co pak když si je obléknete právě Vy? Pro ty méně odvážné doporučujeme čarodějný plášť nebo sako lebky...

  Udělejte opravdové terno a dolaďte kostým vhodným doplňkem.

 • Rock 'n' Roll

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - Rock´n´Roll. Staňte se královnami Rock´n´Rollu a pořiďte si karnevalové kostýmy typické pro 50. léta. 

  Rock´n´Rollové karnevalové kostýmy

  Rozjeďte to na párty či maškarním plese v typické kolové sukni s výrazným vzorem. Karnevalové kostým Rock´n´Roll šaty nebudete ze skříně vytahovat jen v období karnevalu, neboť retro nyní frčí...

  Navštivte sortiment našich doplňků a dozdobte si svůj kostým třeba bílými rukavičkami... 

 • Ostatní a speciální

  Karnevalové kostýmy pro dospělé - ostatní a speciální. Tato kategorie je určena pro všechny, kteří chtějí vystoupit z davu... Buďte výjimeční, originální a při výběru vhodného kostýmu nechce pracovat fantazii na plné obrátky.

  Netradiční karnevalové kostýmy

  Proč se na karnevalu či maškarním plese potkat s dalšími maskami, které představují to stejné, co Váš kostým? V netradičních karnevalových kostýmech sněhulák, pastelkatrestanec či pivo budete na 100 % jediní a na 1000 % daný kostým nebudete ze skříně vytahovat jen jednou za rok!

  Bez propracovaných detailů a doplňků by to nešlo...nepostrádá Váš ke karnevalový kostým třeba škraboškumalovátka nebo vězeňskou kouli?

Počet produktů: 270

Zobrazení 1-12 z 270 položek

Aktivní filtry