Výroba karnevalových kostýmů Lipta

Vyrábíme originální dětské karnevalové kostýmy a karnevalové kostýmy pro dospělé vhodné na karneval, masopust, halloween, Silvestr, narozeniny, rozlučku se svobodou, historické slavnosti, divadelní a filmová představení aj. Dále vyrábíme tradičních kostýmy a převleky pro Mikuláše, anděly a čerty a také soudcovské a studentské taláry.

V naší nabídce naleznete nepřeberné množství doplňků k jednotlivým kostýmům nebo k oživení zábavných večerů či firemních akcí.

provozovna

Převážná část kostýmů je určena na export a to především do Německa, Holandska, Švýcarska a jiných států.

Snažíme se pronikat na český trh - dodáváme kostýmy do několika karnevalových obchodů a také provozujeme vlastní prodejnu a půjčovnu kostýmů včetně zásilkového prodeje.

Hlavní předností firmy Lipta – TDP a.s. jsou speciální kostýmy vyráběné na zakázku dle přání a požadavků zákazníka. Vybere si u nás opravdu každý! Všechny nabízené výrobky jsou vyrobeny v profesionálním provedení a z nejkvalitnějších materiálů včetně propracovaných detailů.

Obchodní společnost Lipta – TDP a.s. byla založena v roce 1996 a její sídlo je ve Vsetíně, Rokytnice 462. Lipta – TDP a.s. navázala na některé výrobní a obchodní aktivity výrobního družstva Lipta Liptál.

V současné době je její činnost zaměřena na:

  • výrobu karnevalových kostýmů,
  • pronájem nemovitostí,
  • realitní činnost.

REFERENCE - ohlasy našich zákazníků

Ukázky z některých dopisů a e-mailu, které nám došly od zákazníků