Domů

Podkategorie

 • Dospělé kostýmy

  Vraťte se alespoň na pár hodin do dětství, pobavte sebe a své přátele - karnevalové kostýmy pro dospělé jsou k tomu jako stvořené. Buďte za hvězdy nejen na plesech, ale také večírcích, narozeninových oslavách, masopustu a dalších slavnostech.

  Využijte možnosti a zakupte si karnevalový kostým pro dospělé a hoďte všechny starosti každodenního života za hlavu. Zaručujeme Vám dokonalou změnu identity - dnes neohrožený Viking, zítra nevinné miminko a příští rok třeba sexy jeptiška.

  Kvalitní karnevalové kostýmy pro dospělé ve všech velikostech

  Všechny naše kostýmy jsou kvalitně zpracovány, proto je můžete užít i na divadelní představení nebo profesionální účely, stejně tak i pro Pohádkový les!
  U nás máme kostýmy ušité v mnoha velikostech, takže při výběru jste omezeni pouze svojí odvahou.
  Buďte dokonalí a kombinujte dospělé karnevalové kostýmy s nepřeberným množstvím doplňků. Nezapomeňte na paruku, škrabošku či čepici, na každém detailu záleží!

  A co vaše děti? Ty už mají dětské karnevalové kostýmy?

 • Dětské kostýmy

  Blíží se období maškarních plesů, karnevalů a masopustu? Dětský karnevalový kostým promění jako mávnutím kouzelného proutku Vaše dítko v postavy z jeho oblíbených pohádek a seriálů. Nebo co pohádkové a filmové bytosti?

  Splňte mu jeho sen, ať si vymyslí originální dětský karnevalový kostým dle svých představ, který mu dle přání ušijeme! A nebo si vyberte přímo z naší nabídky a rázem budete mít doma roztomilé zvířátko, nebojácného bojovníka nebo romantickou princeznu z pohádkového světa.

  Karnevalové kostýmy pro děti a všechny jejich hrdiny!

  Na věku nezáleží, všechny karnevalové kostýmy Vám i vašim dětem ušijeme v potřebné velikosti. V naší nabídce jsou karnevalové kostýmy pro nejmenší, ale i karnevalové kostýmy pro dospělé. Překvapte okolí a pojďte na karneval celá rodina.

  Podívejte se i po vhodném doplňku, možná vybraný karnevalový kostým pro děti ještě postrádá korunu, pistoli nebo klobouk.

 • Kostýmy pro mikuláše,...

  Originální a neokoukané kostýmy pro Mikuláše, anděly a čerty přímo od výrobce!!!

  Den Sv. Mikuláše je opět zde! Dokonalé a do nejmenších detailů promyšlené kostýmy Mikulášůčertů a andělů a dalších nadpozemských postav umocní prožitek Vašich dětí. I přes svou bystrost Vás pod maskou jen stěží poznají.

  Načerpejte inspiraci při pohledu na kostýmy v sekci Mikuláši, andělé, čerti. Užijte si nejen tento ten společně s dětmi a dopřejte jim to správné překvapení u Vašich dveří nebo na mikulášské besídce.

  Dokonalé mikulášské, andělské i čertovské kostýmy využijete nejen jednou ročně!

  Nebojte se, že masky po 5. prosinci schováte do skříně, perfektně je využijete na halloween, karneval nebo tématické večírky.

  Zvolte si velikost a dolaďte svůj kostým o bohaté paruky, autentické maskykřídla nebo další doplňky, které podtrhnou nezapomenutelný vzhled těchto postav.

 • Doporučejeme tyto kostýmy

  V této kategorii najdete přehled námi doporučených a dlouhodobě nejoblíbenějších kostýmů.
  Shlédněte vybrané kolekce karnevalových kostýmů, načerpejte inspiraci co na karneval, maškarní bál nebo Pohádkový les. Byť při výrobě karnevalových kostýmů jdeme s dobou, mrkněte, jaké karnevalové kostýmy nyní hrají prim.

  Nejpopulárnější kostýmy přímo do výrobce

  Zde naleznete jak nejoblíbenější karnevalové kostýmy pro dospělé tak také převleky pro Mikuláše anděly a čerty. Samozřejmě, že nemůžeme opomenout karnevalové kostýmy pro děti.

  Všechny naše kostýmy jsou vyráběny z kvalitních materiálů, takže se jedná o investici na několik desítek let!

 • Taláry

  Vyrábíme taláry na zakázku pro soudce, absolventy, státní zástupce či taláry pro advokáty.
  Úřední splývavá roucha sahající ke kotníkům jsou v dnešní době povinným úborem soudců a státních zástupců. Ovšem i přes to, že se jedná o povinný oděv, můžete zapůsobit jeho perfektním a kvalitním zpracováním. A díky použitým kvalitním materiálům se v nich navíc budete cítit opravdu pohodlně.

  Talár, ideální oděv také na promoci

  V posledních letech taláry zažívají velký boom i v neúřední sféře, neboť se jedná o oděv, který Vám dává jedinečnou možnost zakončit studium opravdu stylově. Ať už promujete jako inženýr, lékař nebo učitel, užijte si tento den, ať máte na co vzpomínat!

  Pokud si pořídí taláry s typickými čepicemi celý Váš ročník, dáte promoci díky sjednocenému oblečení skutečně slavností atmosféru. Upřímně řečeno po těch letech dřiny opravdu stojí za to oslavovat ve velkém stylu, nemáme pravdu?

  Taláry přímo od výrobce

  Všechny taláry pro soudce, taláry pro absolventy, taláry pro státní zástupce i taláry pro advokáty šijeme na zakázku.

  A co vhodný dospělý karnevalový kostým na popromoční oslavy?

 • Novinky

  Jdeme s dobou, v této kategorii naleznete nejnovější karnevalové kostýmy pro děti, ale také naše karnevalové kostýmy pro dospělé a na sv. Mikuláše. Vlastníte-li divokou fantazii, je ten nejvyšší čas ji zapojit. Vybírejte ze šik karnevalových kostýmů, které jsou šity z kvalitních materiálů, nejnovějších trendů a dle populárních pohádkových, filmových a seriálových postav. Při zakoupení kostýmu z našich novinek se Vám nestane, že byste nebyli in!

  Nové karnevalové kostýmy pro všechny!

  Naše karnevalové a maškarní kostýmy se vám budou hodit na karneval, masopust, maškarní ples, halloweenskou párty, silvestrovskou noc, narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, Pohádkový les nebo také díky svému profesionálnímu zpracování na divadelní a filmová představení.

  Všechny kostýmy Vám ušijeme přesně na zakázku, takže máte jedinečnou možnost zvolit si shodné kostýmy pro celou rodinu od mimča až po babičku.

 • Doplňky

  Vyrážíte na karneval, masopust, Pohádkový les, halloweenskou párty nebo Mikulášskou besídku? Kostým máte vybraný, jen ještě to není úplně ono, a něco tomu chybí? Nějaká maličkost nebo prvek, který dodá Vaší nové identitě dokonalost a potřebný šmrnc. Víme co hledáte! Snad žádnému karnevalovému kostýmu neuškodí, když jej obohatíte vhodným doplňkem...

  Doplňky ke karnevalovým kostýmům musí být!

  Pro připravené karnevalové kostýmy pro dospělédětské karnevalové kostýmy nebo kostýmy pro Mikuláše, čerta a anděla nabízíme nepřeberné množství doplňků, např. paruk, klobouků, brýlí, šperků atd. Buďte kreativní a dobře si promyslete, čím vším je možné Váš kostým doplnit nebo ozvláštnit, neboť jen opravdu propracované kostýmy sklízí největší úspěch a vyhrávají první ceny.

  Řada kostýmů si přímo vyžaduje doplňky - zkuste si představit rytíře bez zbraně, Mikuláše bez čepice, krále bez koruny nebo třeba blonďatou indiánku...

  Doplňky vhodné i na párty či pro zábavu

  U nás si samozřejmě přijdou na své i ti, kteří hledají doplňek, který jim ozvláštní párty nebo zaujme jako dárek k narozeninám. Vyjděte si na oldies party v módní paruce či neonových brýlích! Jistě upoutáte pozornost...

 • Kostýmy masopust

  Masopustní veselí je pomalu za dveřmi. Proto je nejvyšší čas vymyslet, v čem se letos vytáhnete v průvodu masek?! Zapomeňte na ty staré, neúplné či dokonce léty poznamenané karnevalové kostýmy, které vám visí ve skříni. S těmi sice neurazíte, ale ani nenadchnete... Naše nové a exkluzivní masopustní a karnevalové kostýmy jsou speciálně navržené pro tuto příležitost a zároveň dostupné v nejrůznějších velikostech!

  Karnevalové kostýmy vyráběné přímo na mastopust 

  Oslavte tuto lidovou zábavu, jak se patří, a to třeba v dokonalém kostýmu stařenyvojáka či medvěda s nasazovací hlavou!

  Nebo se porozhlédněte i v nabídce karnevalových kostýmů pro dospělé. Pokud půjde Vaše dítko také do průvodu, máme tu dětské karnevalové kostýmy, jistě si i zde vyberete  masku, kterou ovšem nezapomeňte doplnit o vhodný doplněk!

 • Pohádkový les

  Pohádkový les představuje přehlídku známých pohádkových bytostí, které jednou ročně utíkají z pohádek a vylézají ze svých úkrytů, aby dětem udělali radost. Ti na různých stanovištích plní jejich zadané úkoly a na konci etapy jsou odměňovány. Jenže i letos je třeba těmto bytostem vypomoci, a proto jsou zde kostýmy přímo určené pro Pohádkový les nebo naše karnevalové kostýmy pro dospělé.

  Karnevalové kostýmy pro dospělé určené na Pohádkový les

  Zapojte při výběru karnevalových kostýmů fantazii! Díky tomu je možné při procházce lesem potkat za jedním stromem např. krále s princeznou, za druhým čarodějnicikouzelníkem či za pár kroků tříhlavého draka. To vše, a i mnohem odvážnější a modernější kostýmy pohádkových, filmových i dokonce seriálových bytostí a hrdinů naleznete v naší nabídce karnevalových kostýmů Pohádkový les.

  Propracované kostýmy s pohádkovou tématikou

  Všechny zvolené postavy musí být dokonalé do posledního detailu, aby Vás nikdo nepoznal, dokonce ani Vaše děti a ani ti nejbližší. 

  Nezapomeňte ani na své nejmenší, toto pohádkové odpoledne si mohou i oni užít v parádním dětském karnevalovém kostýmu.

Počet produktů: 652

Zobrazení 1-12 z 652 položek

Aktivní filtry